Nasza Historia

Jesteśmy sympatycznym małżeństwem z Lublina. Nasze pierwsze spotkanie zawdzięczamy fotografii, pasji która stała się dla nas sposobem na życie. Fotografią ślubną zajmujemy się zawodowo od 2006 roku. Przez cały czas rozwijamy swoje umiejętności i techniki w tej wciąż zmieniającej się dziedzinie fotografii. I nie przestajemy dobrze się przy tym bawić!

Uwielbiamy poznawać nowych ludzi i miejsca. Nie znosimy rutyny i monotonni. Staranność i perfekcja to nasze atrybuty, a towarzyszenie Wam w tym najważniejszym dniu dodaje nam energii i zapału do pracy... pracy, którą kochamy.

Tak piszą o nas...

“Powierzając to zadanie Ilonie i Adamowi możemy w 100% zapewnić, że tak samo jak my, będziecie zachwyceni zarówno współpracą z nimi w tym cudownym dniu, jak i jej efektem... ”

-
Martyna i Łukasz

“Od dnia naszego ślubu minął dokładnie rok, a dzięki zdjęciom Adama te emocje wciąż pozostają żywe. Zdjęcia Adama są niesamowicie dynamiczne, zachwycają kolorami i wręcz bije od nich pozytywna energia! Z całego serca dziękujemy... ”

-
Monika i Kajetan

“Współpracowaliśmy z Iloną, która w jednej chwili potrafiła rozładować napięcie i stres jaki ogarnął nas w kościele, dzieliła się z nami swoim doświadczeniem i udzielała bezcennych rad. Spodobała się nie tylko nam, ale również gościom – do tej pory ją wychwalają... ”

-
Weronika i Marcin

“Z Adamem idzie konie kraść! To fotograf, który nie tylko zrobi cudowne zdjęcia, ale z którym się po prostu zaprzyjaźnicie. Bo to jest po prostu fajny facet! 🙂 Jako fotograf – profesjonalista, który subtelnie i nienachalnie wychwyci każdy ważny moment waszego ślubu i wesela...”

-
Ewa i Bartosz

O PRACY

  • Obserwujemy, zauważamy, działamy. Szukamy ciekawego światła i oryginalnych ujęć. Szerokie plany i ciasne kadry uzupełniają się wzajemnie. Odbicia, magiczne nieostrości, kolory i gra świateł tworzą obrazy nie do powtórzenia
  • Jesteśmy zawsze i wszędzie przed czasem. Ten dzień jest zbyt ważny dla Was jak i dla nas więc nie ma miejsca na spóźnienia
  • Pracujemy na najwyższej jakości lustrzankach pełnoklatkowych Nikon wraz z zestawem profesjonalnych, jasnych obiektywów. Taki zestaw pozwala nam wykonywać zdjęcia w słabo oświetlonych miejscach oraz zminimalizować używanie lamp błyskowych
  • Posiadamy zgodę na fotografowanie Uroczystości Kościelnych
  • Zawsze mamy przy sobie drugi, gotowy do pracy zestaw sprzętu na wypadek awarii (choć takowa się jeszcze nie zdarzyła, ale lepiej być przygotowanym)
  • Stałe tworzenie kopii zapasowych materiału jest dla nas równie istotne jak zdublowany zestaw sprzętu
  • Zapewniamy pełne zaangażowanie, indywidualne podejście i doradztwo w kwestii wyboru lokalu, zespołu i atrakcji weselnych
  • W postprocesie dopracowujemy detale, uwypuklamy to co ważne a ukrywamy mniej istotne elementy. Upiększamy, tworzymy unikaty.
  • Odbitki naświetlamy w najlepszych w Polsce laboratoriach fotograficznych. Fotoalbumy zamawiamy tylko w sprawdzonych introligatorniach.

Ilona i Adam Szachtsznajder