Ilona i Adam Szachtsznajder
Fotografia Ślubna

Nowoczesną fotografią ślubną zajmujemy się z pasją i sercem. Reportaż ślubny to wyjątkowe i niepowtarzalne chwile, które mamy przyjemność dla Was uwiecznić a sesja plenerowa dobrana do Waszych osobowości i pasji to idealne uzupełnienie pamiątki.

Mieszkamy w Lublinie ale Warszawa, Zamość, Chełm, Rzeszów, Radom czy Siedlce są w naszym zasięgu i chętnie tam dla Was wykonamy sesję ślubną lub reportaż ślubny. Norwegia, Wielka Brytania i cała Europa jest w naszym zasięgu.

OPINIE KLIENTÓW

“Zdjęcia są po prostu rewelacyjne, perfekcyjne, cudowne, piękne, …, nawet po kilku miesiącach pozwalają powrócić wszystkim emocjom towarzyszącym w dniu ślubu. ”

-
Martyna i Łukasz

"Podsumowując – z czystym sumieniem gorąco POLECAMY współpracę z tym szalonym małżeństwem!!! Wszyscy widząc nasze zdjęcia są zachwyceni a my żałujemy jedynie, że nie mamy z Państwem Szachtsznajder pamiątkowego zdjęcia:)"

-
Ilona i Michał

“Zdjęcia są niezwykłe. Dziękujemy za profesjonalną pracę i zaangażowanie. Życzymy wielu sukcesów – a wam, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem fotografa – gorąco polecamy”

-
Ewelina i Krystian

“Spotykając na swojej drodze Adama, w najważniejszym momencie Naszego życia, zyskaliśmy fantastyczną pamiątkę z dnia ślubu, na której uchwycone zostało to co dla Nas najważniejsze, ale również szalonego znajomego – pełnego pasji, poczucia humoru, zapału i determinacji, a także posiadającego fantastyczną żonę Ilonę ”

-
Asia i Bartek